Jdi na obsah Jdi na menu
 


 Vydělávání přes internet je spíš vedlejším příjmem ale jsou lidi co se tím i živěj.

1.Referralové
-Jsou to lidi který při registraci zadaj vaše jméno že jste ho doporučil.Pokad doporučíte třeba kamaráda Kubu tak dostanete X% z toho co vydělá on a ješte něco za registraci.Sami si vyděláte prd ale pokuď se seženete referraly tak se vaše zisky Xkrát zvíší.

2.Klikačky
-Máte za úkol u společnosti kde jste se zaregistrovali klikat na bannery jiných servru. Ty vás přesměrujou na web kterej si reklamu zaplatil. Pokaždý je to jiný ale lhůta pokterý se vám peníze přičtou je kolem 30 vteřin.

3.Emailovky
-Budou vám na váš @ chodit reklamní emaily kde na konci textu kliknete na link že jste to viděli.

4.Reklamy pro Webmastry
-na Váš web si dáte reklamu. Peníze dostávate za kliknutí na reklamu, objednávku...

5.Pyramida referralů
-pokuď doporučíte Kubu a Kuba doporučí Zuzku a Zuzka Pavla tak můžete dostávat % i z toho co udělá Pavel, ale záleží na firmě někde dostáváte jen za Kubu.

 

1. Návod na Alert Pay

 

2. Bux.to

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Jak vydělat peníze na internetu

(Ondřej, 24. 9. 2015 13:15)

Je strašně moc způsobů, jak vydělávat peníze na internetu. Pokud například rádi píšete, můžete se stát copywriterem, nebo mít vlastní blog a doporučovat nějaké produkty. Pokud byste chtěli zkusit obchodovat na burze, doporučuji zkusit binární opce. Jedná se o skvělý způsob vydělávání peněz na internetu. Pokud vás zajímá více, podívejte se sem. http://opcebinarni.com/

Vydělávat peníze na internetu - affiliate program

(Saša, 8. 3. 2013 13:53)

Vlastníte webové stránky či blog? zkuste propagaci a staňte se affiliatem. LottaRewards.com vyplácí svým partnerům miliony v provizích ročně. Navštivte stránky a zažádejte o přijetí do programu, je to tak snadné!